Zamawiający: Karmel
Ocena: 5
Dotarły, dziękuję. Wszystko w porządku, książki w super stanie. Pozdrawiam świątecznie :)Zamawiający: Karmel
Ocena: 5
Dotarły, dziękuję. Wszystko w porządku, książki w super stanie. Pozdrawiam świątecznie :)Zamawiający: 57kg
Ocena: 5
Książka dotarła jak na warunki "przedświąteczne" błyskawicznie :) Dziękuję i pozdrawiam.