Zamawiający: zandam
Ocena: 5
Jak zwykle wszystko odbyło się sprawnie i szybko, a film był w świetnym stanie. Przepraszam za to, że przez świąteczny ukrop zapomniałam o odznaczeniu odebrania przesyłki.Zamawiający: PingPong444
Ocena: 5
Dziękuję!!! Wspaniała Wystawiająca, wszystko SUPER! - powodzenia :-).Zamawiający: PingPong444
Ocena: 5
Błyskawiczna wysyłka, doskonale zabezpieczone i dodatek... Przeserdecznie dziękuję za cudną wymianę i życzę zdrowych, pogodnych Świąt :) Polecam- strzał w 10! A nawet lepiej :)