Ocaleni z XX wieku : po nas nikt już nie opowie, najwyżej ktoś przeczyta
250pktZamawiający: ocelot
Ocena: 5
Szybko, sprawnie, zgodnie z opisem (dodam tylko, że książka jest świetna i bardzo się z niej cieszę :) Dziękuję bardzo i pozdrawiam serdecznie.Pleciona bransoletka ze sznurków i koralików
120pktZamawiający: dominika
Ocena: 5
dziękuję! bardzo mi się podoba:) pozdrawiamZamawiający: 57kg
Ocena: 5
Ogólnie nie mam zastrzeżeń, ale książka była dość słabo zapakowana, przez co lekko ucierpiała na kantach w szczególności i u dołu okładki.Zamawiający: 57kg
Ocena: 5
Ogólnie nie mam zastrzeżeń, ale książka była dość słabo zapakowana, przez co lekko ucierpiała na kantach w szczególności i u dołu okładki.Zamawiający: kajsa
Ocena: 5
Wszystko super. Dziękuję bardzo za cudowne życzenia. Wszystkiego NAJPIĘKNIEJSZEGO w 2013r.Zamawiający: giovanna
Ocena: 4
Niestety, ale książka nie jest jak nowa: załamana okładka, zagięte rogi, może to wina tego, że była w zwykłej kopercie, która się porwała, a książka nie była niczym zabezpieczona. Mimo wszystko dziękuję.Zamawiający: gajga
Ocena: 5
Książka w doskonałym stanie, bezpiecznie trafiła do mnie. Dziękuję i serdecznie pozdrawiam!